ابگرمکن دیواری بوتان

  تاریخ نوشته: ۲۱ , مهر , ۱۳۹۷
دسته بندی: Uncategorized
    اشتراک گزاری:
ابگرمکن دیواری بوتان

ابگرمکن دیواری بوتان

 

ابگرمکن دیواری بوتان:  با بیش از نیم قرن سابقه تولید موفق در ایران، با بهره گیری از فن آوری های روز جهان و مطابق با استاندارد های بین المللی و ملی در مدل ها و طرح های متفاوت تولید شده و به بازار عرضه می شوند.

 

ابگرمکن دیواری بوتان  دارای استاندارد ملی ایران به شماره ۱۸۲۱-۲ و نشان کیفیت اتحادیه اروپا CE می باشند. آبگرمکن های دیواری بوتان به دلیل کارکرد با کمترین فشار آب و راندمان حرارتی بالا، صرفه جویی قابل توجهی در مصرف آب و گاز را موجب می شوند.

 

 

نسل چهارمابگرمکن دیواری بوتان، همزمان با عرضه در ایران، به اروپا نیز صادر شده و مطابق با استاندارد های بین المللی، دارای عملکر مشابه با نسل قبل خود ولی با ابعاد کوچکتر و مقاومت بیشتر در مقابل رسوبات و املاح آب بوده است.

 

ابگرمکن دیواری بوتان:  از قابلیت تنظیم خودکار شعله متناسب با جریان آب برخوردارند، به گونه ای که همزمان با کم کردن آب از طریق شیر خروجی ، شعله نیز به طور خودکار کوتاهتر می شود. این ویژگی از افزایش ناگهانی دمای آب و نیز آزردن پوست بدن جلوگیری می کند

 

ابگرمکن دیواری بوتان

 

موجب صرفه جویی در مصرف آب می شود، زیرا دیگر نیازی به اضافه کردن آب سرد نیست. مدل های شمعک دائم بوتان همواره در حالت آماده به کار بوده و هر زمان که شیر آب گرم باز شود، این شمعک مشعل را روشن نموده و آب گرم مورد نیاز تامین میود.

 

این مدل ها دارای محفظه احتراق باز بوده و اکسیژن مورد نیاز خود را از محیط تامین میکنند، به این صورت که اکسیژن مورد نیاز جهت احتراق دستگاه را از فضای محل نصب تامین نموده و محصولات احتراق را توسط دودکش استاندارد ساختمان، به محیط خارج ساختمان هدایت مینمایند.

 

 

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام بوتان، دوام بالای آبگرمکن‌های BX یکی از مهم‌‎ترین نکاتی است که با توجه به قطعات مرغوب به کار رفته در آن و استفاده از فناوری توربولاتور، مورد تایید بسیاری از کارشناسان قرار گرفته و در مورد این آبگرمکن دیواری رعایت شده است.

 

 

اگر بخواهیم خیلی کوتاه این تکنولوژی را معرفی کنیم، می‌توان گفت، استفاده از توربولاتور در مبدل آبگرمکن‌های BX موجب می‌شود که رسوب آب خیلی دیرتر در داخل مبدل ته‌نشین شود که همین موضوع موجب افزایش زمان رسوب‌گیری آن و افزایش عمر دستگاه می‌شود.

 

با این توضیح کوتاه باید بیان کرد که از مدت کوتاه عرضه این آبگرمکن به بازار با استقبال زیاد هموطنانمان در مناطقی از کشور که از سختی آب بالا و امکان رسوب‌گذاری زیاد رنج می‌برند روبه‌رو شده است.

 

پلتفورم مورد استفاده در این آبگرمکن مطابق با آبگرمکن‌های صادراتی بوده که علی‌رغم توان حرارتی بالا از نظر مصرف انرژی دارای بالاترین رده صرفه‌جویی در بین سایر هم‌قطارانش است.

 

ابگرمکن دیواری بوتان

ابگرمکن دیواری بوتان

ابگرمکن دیواری بوتان

از آنجا که بر اساس تحقیقات صورت گرفته حدود ۱۵ تا ۲۰ درصد انرژی مصرفی هر خانوار ایرانی صرف تامین آب گرم بهداشتی می‌شود، استفاده از این محصول موجب صرفه‌جویی فراوانی در گاز مصرفی خانواده‌ها نیز می‌شود.

 

BX در ابعاد ۵۹ (طول) در ۳۱ (عرض) سانتی‌متر و با ظرفیت ۱۴ لیتر در دو مدل شمعک دائم و جرقه زن روانه بازار شده که با وجود ابعاد کوچک توان لازم برای تامین آب گرم فوری، دائم و فراوان مورد نیاز یک واحد مسکونی را دارد.

 

ابگرمکن دیواری بوتان

 

قابلیت ویژه دیگر این آبگرمکن امکان راه‌اندازی با استفاده از کمترین فشار آب، معادل فشار آب یک شیر سماور در حین پرکردن یک استکان چای است که موجب شده این محصول در مناطقی از کشور که دچار افت و نوسان فشار آب هستند با استقبال بیشتری مواجه شوند.

 

همین ویژگی آبگرمکن‌های BX در نهایت موجب صرفه‌جویی در مصرف آب شده و کاهش هزینه‌های خانواده‌ها را در این بخش نیز به همراه دارد.

 

یکی دیگر از ویژگی‌های منحصر به‌ فرد این آبگرمکن امکان نصب به دودکش ۱۰ سانتی‌متری ساختمان است. دودکش‌هایی که این روزها با استقبال چشمگیر معماران ساختمانی روبه‌رو است و موجب شده امکان نصب بسیاری از سایر مدل‌های آبگرمکن به دلیل تطبیق آنها با دودکش ۱۵ سانتی در این محل‌ها غیر ممکن شود.

 

اما BX این قابلیت را دارد که علاوه بر امکان نصب با دودکش‌های ۱۰ سانتی‌متری، در محل‌هایی که قطر دودکش ساختمان ۱۵ سانتی‌متر است نیز با استفاده از یک تبدیل ساده مورد استفاده قرار بگیرد.

 

ابگرمکن دیواری بوتان

ابگرمکن دیواری بوتان

ابگرمکن دیواری بوتان

 

این آبگرمکن نیز همچون سایر محصولات بوتان دارای استانداردهای داخلی کیفیت و استاندارد کیفیت اروپا CE هستند.

Summary
Review Date
Reviewed Item
ابگرمکن دیواری بوتان
Author Rating
51star1star1star1star1star
برچسب‌ها:,

بدون دیدگاه


دیدگاه خود را بنویسید
دیدگاه تان را ارسال کنید :

برای اطلاع از خدمات بوتان سنتر با شماره 09195814346 تماس بگیرید

شماره انبار
بوتان سنتر