ارور 04 پکیج شما

  تاریخ نوشته: ۲۵ , اردیبهشت , ۱۳۹۸
دسته بندی: پکیج
    اشتراک گزاری:

ارور ۰۴ پکیج شما

 

تاکنون درباره ارور های ۰۱، ۰۲ ،۰۳ در مطالب قبلی توضیحاتی داده بودیم و گفتیم چه عواملی میتواند باعث به وجود آمدن ارور و یا بروز خطا برروی صفحه مانیتور پکیج شما شود اما می خواهیم تا درباره ارور ۰۴ که یکی از متداول ترین ارورهای به وجود آمده برروی پکیج ها است صحبت کنیم ..

در بیشتر تماس هایی که شما مشتریان عزیز از تعمیرکار و متخصصان مجاز دارند این است که ارور ۰۱ به چه دلیلی است ؟ دیدید که در مطلب ارور ۰۱ برروی پکیج های دیواری گفتیم میتواند به علت کم بودن فشار گاز و موارد زیر مجموعه آن باشد .

 

قابل توجه است بعد از ارور ۰۱ بیشترین ارور های دیده شده ارور ۰۴ است …و گفتیم برای برطرف نمودن حتی کوچک ترین علت های خرابی یک پکیج و یا هر دستگاهی حتما نیاز به یک متخصص مجاز است …و بدون تجربه مخصوص آن ریسک اشتباه و بزرگی است زیرا شما میتوانید با یک تماس از یک متخصص با هزینه و رعایت نکات ایمنی جانی و مالی بهتر به هدف خود برسید میتواند یک حرکت نادرست و اشتباه هرچقد کوچیک منجر به یک اشتباه بزرگ و پر هزینه تر شود .پس لذا در صورت دیده شدن هرگونه اروری با متخصص آن صحبت کنید …

 

مانند مطالب قبل ایتدا توضیحی مختصر درباره تعریف ارور و یا خطا و مفهوم آن بدهیم تا بتوانید بهتر با ما همراه باشید :

 

ارور در فرهنگ لغت فارسی به معنای:

۱- بروز مشکلات

۲- خرابی

۳-نادرست بودن

 

۴-غلط داشتن

۵-کاری سهوا اشتباه

۶-نشان دادن عملکرد نادرست

 

 

 

 

ارور ۰۴ در پکیج دیواری همانطور که دیدید ارور های ۰۱ ۰۲ ۰۳ به معنی این عوامل است :

۰۱: نبودن فشار گاز ( مشعل فشار گاز …….)

۰۲:الف)  خرابی یا عمل کردن کلید حرارتیب) در مدار قعطی وجود دارد یا کلید حرارتی مبدل عمل کرده است و ایراد دارد.

۰۳: الف)  اشکال در پرشر دود ، مجموعه فن ، ترموستات دودب) پرشر دود خروجی دچار مشگل شده یا ترموستات دود ایراد پیدا کرده یا کل مجموعه فن درست عمل نمی کند.

 

البته موارد بالا به صورت اختصاری بودند به طور کامل تر آن را  در مطلب مربوطه آن گفتیم …

 

ارور ۰۴ در پکیج دیواری به چه معناست ؟در بیشتر مواقع به وجود آمدن ارور ۰۴ نشان دهنده عدم فشار آب  گرمایشی در مدار داخل دستگاه شماست …  نچرخیدن آب کافی در مدار آب گرمایشی باعث دیده شدن ارور ۰۴ برروی پکیج هاست …

 

نکته : متاسفانه در بیشتر مواقع مشتریان عزیز با دیدن ارور ۰۴ برروی دستگاه شیر سه راه و یا شیر کنترل و یا همان شیر اطمینان را باز می کنند که باید ذکر کنیم نه تنها دستگاه شما را درست نخواهد کرد بلکه بدتر و به شدت فشار  بیشتری به دستگاه شما ضرر میزند ..اون شیر جهت تنظیم فشار پکیج است نه برای تنظیم گردش آب پکیج … پس خواهشمندیم برای بهبود عملکرد پکیج با  دیدن ارور ۰۴ به هیچ وجه عنوان شیر سه راهه را باز نفرمایید..

 

ارور ۰۴ به چه دلیلی است ؟

علت اصلی آن همانطور که دربالا گفتیم پایین بودن آب گرم در مدار گرمایشی است و باید علت آن را جویا شد که می تواند نشتی آب از لوله های آب باشد و یا در داخل خود دستگاه لوله های منتهی به پکیج دچار مشکل شده باشد ..

 

نکته : در صورت دیده نشدن اینکه آب از لوله های پکیج نمیریزد نشانه این نیست که ارور به وجود آمده و یا علت آن اشتباه باشد شاید در داخل خود دستگاه این مورد پیش آمده باشد ..و یا میتواند عدم کارایی برد برای چرخاندن آب در داخل پکیج باشد …

 

که البته این به این معنی نیست که برد شما دچار ایراد است اما خوب شاید از عملکرد ضعیف آن باشد …

لذا برای تشخیص بهتر حتما باید از متخصص آن استفاده کرد تا بهتر و راحت تر و زودتر جهت رفع خرابی ارور برروی دستگاه شما اقدام کرد ..

 

ارور ۰۴ پکیج شما

برچسب‌ها:, ,

بدون دیدگاه


دیدگاه خود را بنویسید
دیدگاه تان را ارسال کنید :

برای اطلاع از خدمات بوتان سنتر با شماره 09195814346 تماس بگیرید

شماره انبار
بوتان سنتر