ارور 08 در پکیج دیواری بوتان

  تاریخ نوشته: ۲۱ , فروردین , ۱۳۹۸
دسته بندی: پکیج
    اشتراک گزاری:
ارور 08 در پکیج دیواری بوتان

ارور ۰۸ در پکیج دیواری بوتان:

 

در مطالب قبلی درباره ارورهای مختلف گفتیم که علت های به وجود آمده در انواع پکیج ها ارور  ۰۱،۰۲،۰۳،۰۴،۰۵،۰۶ به دلایل مختلفی میتواند این ایرادات پیش آمده است لذا با دیدن هرکدام از این ارورها امکان بروز خطاهایی است که ما در مقالات پیشین به اختصار توضیحاتی داده بودیم..علت های ارور های ۰۱ ۰۲ ۰۳ ۰۴ ۰۵ ۰۶ ۰۷ :به طور اختصاری درباره هرکدام از علت های بالا توضحاتی خواهیم داد…

 

پس با ما همراه باشید:

 

ارور۰۱:

فشار گاز پایین و نبودن گاز در زیرمجموعه های آن ۰مشعل..جرقه زن)

 

ارور ۰۲:

قطع ارتباط کلید حرارتی مبدل با برد یا فعال شدن آن

 

ارور ۰۳:

عدم رفع مشکل دودکش، عدم کارکرد درست کلید امنیتی فشار دود

 

ارور۰۴:

خطا و عیب مدولاتور شیر گاز

 

ارور ۰۵:

ایراد در سنسور حرارتی مدار گرمایشی

 

ارور ۰۶:

عیب سنسور حرارتی مدار آب گرم مصرفی

 

ارور۰۷:

اتصال کلید ایمنی فشار دودکش قبل از روشن شدن فن

 

 

ارور 08 در پکیج دیواری بوتان

ارور ۰۸ در پکیج دیواری بوتان

 

 

 

منظور از «نحوه نمایش ارور ها برروی پکیج دیواری چیست ؟

 

در بعضی از پکیج ها که دارای صفحه دیجتالی یا متریکس نمی باشند عموماً کدهای خطا از روی چراغ های دستگاه مشخص میگردد. این خطاها تقریبا مشابه پیام های مورس نمایش داده میشود و تنها با کمی دقت و مطالعه کاتالوگ سرویس دستگاه میتوان متوجه نوع خطای آن شد.

بعنوان مثال چراغ ارور به نوعی چشمک میزند که اگر آن را به نقطه و خط تبدیل کنیم چیزی مشابه این شکل به دست می آید (ـــــ . . . ـــــ . . . ـــــ . ــــــ)خطوط به معنی طول روشن یا خاموش ماندن چراغ و نقطه ها سریع چشمک زدن آن را نمایش می دهند. البته این چشمک زدن ها حالتهای مختلفی دارد که در دفترچه مربوطه میتوان ارور پکیج بوتان را یافت.اما در پکیج هایی که دارای صفحه دیجیتالی هستند،وضعیت متفاوت است.

و ارور پکیج بوتان با زبان گویاتری با شما ارتباط برقرار میکند که عموما ترکیب دو یا چند عدد و حرف لاتین است. مثلا: E01 که حرف E اشاره به کلمه Error یا خطا دارد. و عدد مقابل آن بخش مربوطه و نوع خطا را بیان می نماید.

 

ارور ۰۸ در پکیج دیواری بوتان:

نکته : درصورت بروز هرکدام از مشکلات بالا حتما باید با تعمیرکار مجاز آن تماس گرفته شود لذا بدون داشتن تخصص به هیچ عنوان نسبت به رفع خرابی پکیج اقدام ننمایید ممکن است به شرایط بدتری منجر شود…ارور ۰۸ در پکیج دیواری به چه معناست ؟

همانطور که مشاهده نمودید در مقالات بالا مختصر توضیحی درباره ارور های قبل از ۸ برروی مانیتور پکیج ها را توضیح دادیم اما در این مطلب می خواهیم تا بیشتر برروی ارور ۰۸ برروی دستگاه شما توضیح دهیم.

 

علت اصلی ارور ۰۸ برروی دستگاه پکیج:

 

کارکرد نادرست حسگر دمای محیط خارجی

 

شاید برای شما مشتری عزیز تاکنون سوال پیش آمده باشد که توضیح مربوط به هر ارور را کجا باید یافت؟

عموما به همراه هر دستگاه پکیج یک یا دو دفترچه راهنما ارائه میگردد که یکی مربوط به راهنمای کاربر و یکی مربوط به راهنمای سرویس است.البته در بسیاری از نمایندگی ها یا حتی کارخانه سازنده، دفترچه مربوط به راهنمای سرویس را حذف کرده و به مشتری ارائه نمی دهند.

اما اگر این دفترچه را در دسترس دارید، حتماً به آن مراجعه نموده و طبق دستور العمل مربوط به همان ارور عمل نمایید…

نکته : اما چنانچه دفترچه سرویس را در اختیار نداشتید و در تشخیص ارور پکیج بوتان دچار مشکل شدید، بهترین منبع برای پیدا کردن توضیح کد خطا، سرویسچی است . کافیست با جستجوی مدل دستگاه و نوع خطا، به راحتی اطلاعات مربوط به آن را به دست آورید.

 

برچسب‌ها:, ,

بدون دیدگاه


دیدگاه خود را بنویسید
دیدگاه تان را ارسال کنید :

برای اطلاع از خدمات بوتان سنتر با شماره 09195814346 تماس بگیرید

شماره انبار
بوتان سنتر