تعمیرات برد پکیج بوتان

  تاریخ نوشته: ۲۶ , مهر , ۱۳۹۷
دسته بندی: Uncategorized
    اشتراک گزاری:
تعمیرات برد پکیج بوتان

اگر برد پکیج را باز کردید تعمیرات انجام نمی شود

 

تعمیرات برد پکیج بوتان

تعمیر برد پکیج بوتان:  ازجمله تعمیراتی است که برای مشتریانی که از پکیج‌های جدید بوتان استفاده می‌کنند اتفاق می‌افتد. در پکیج‌های قدیمی به‌جای برد از تعدادی از قطعات مانند ترموستات، آکوستات و … استفاده می‌شد و خرابی و تعمیرات مربوط به همان قطعات بود.

 

در پکیج‌های جدید از برد استفاده‌شده است و دستگاه دارای یک یا چند برد می‌باشد و در صورت خرابی و بروز مشکل به‌جای تعمیر قطعاتی مانند ترموستات و قطعات مکانیکی دیگر به تعمیر برد پکیج بوتان نیاز خواهید داشت.

 

تعمیرات برد پکیج بوتان

 

امروزه در پکیج‌ها به‌جای استفاده از قطعات مکانیکی از انواع و اقسام بردهای الکترونیکی استفاده می‌کنند درنتیجه به دلیل اینکه بیشتر کارهای مربوط به هر یک از قطعات ازجمله جرقه زن و حسگر و پمپ و شیر گاز و .. توسط برد کنترل می‌شود با بروز مشکل و خرابی درصد بسیاری از خرابی‌های پکیج بوتان با تعمیر برد پکیج بوتان حل خواهد شد. وظایف و نیازهایی که مصرف‌کننده دارد توسط بردها انجام می‌شود.

 

بعضی از شرکت‌های سازنده پکیج با توجه به نیاز مصرف‌کننده و همچنین سلیقه و نوع طراحی محصولات خود از دو یا چند برد در ساختار پکیج استفاده می‌کند.

به‌طورمعمول در پکیج‌هایی که دارای صفحه‌نمایش دیجیتال می‌باشند از یک برد که همان برد کنترل است استفاده‌شده است.

 

در بعضی از موارد بردهای پکیج بوتان را می‌توان با توجه به توان و نوع کار و نوع تهویه تغییرات دلخواهی را بر اساس خواسته کاربران تغییراتی رو آن اعمال کرد. اعمال تغییرات بر روی بردها به خاطر پیشرفته بودن برد می‌باشد.

 

بعضی از برندها و کارخانه‌های سازنده از یک برد اصلی در ساخت استفاده می‌کنند این شرکت‌ها معتقد این عمل ازلحاظ اقتصادی به‌صرفه‌تر است و هم اینکه کارایی راحت‌تری دارند.

 

 

مرکز تعمیرات تخصصی برد، ایران برد تجربه و تخصص تعمیر انواع برد را داشته و با توجه به این توانایی و تخصص توانسته است ۱۴۰۰ برد پکیج بوتان با به‌صورت تخصصی تعمیر نماید.

 

بردهای پکیج بوتان جزو بردهای پیشرفته می‌باشد که تخصص آن نیاز به تجهیزات داشته و همچنین تعمیرکاران باید به نقشه و ساختار بردهای الکترونیکی بوتان کاملاً آشنایی داشته باشند تا بتوانند به‌راحتی و درستی این تعمیرات را انجام دهند.

 

تعمیرات برد پکیج بوتان

تعمیرات برد پکیج بوتان

 

آیا تعمیر بردهای پکیج بوتان به‌صرفه است؟

سوال همه مشتریان ما این است که آیا تعمیرات برد الکترونیکی به صرفه است؟ بوتان ازجمله برندها و شرکت‌ها های معروف و شناخته‌شده‌ای است که درزمینهٔ ساخت و تولید پکیج فعالیت می‌کند.

با توجه به قدمت و اعتباری که دارد در تولید و ساخت پکیج‌های خود از قطعات شرکت‌های معتبر ایتالیایی استفاده می‌کند.

 

خرابی‌های ها پکیج بوتان که مربوط به برد می‌باشد.

پکیج بوتان روشن نمی‌شود: زمانی که پکیج بوتان روشن نمی‌شود و یا در صورت روشن شدن هیچ‌گونه عملیات و واکنشی صورت نمی‌گیرد عوامل متعددی می‌تواند داشته باشد یکی از عوامل آن خرابی و سوختگی برد کنترل پکیج بوتان می‌باشد.

 

دستگاه چراغ‌قرمز ثابت را نشان می‌دهد و پکیج خاموش می‌شود: این مشکل نیز می‌تواند علاوه بر موارد دیگر مربوط به سوختگی برد کنترل پکیج باشد .

توجه داشته باشید قبل از تعمیر برد ابتدا سایر عوامل چک گردد چنانچه سایر قطعات سالم بود و مشکلی نداشت آخرین گزینه مربوط به بردهای الکترونیکی هست که عیب‌یابی بردهای الکترونیکی پکیج کاری تخصصی می‌باشد.

 

جرقه نزدن و روشن نشدن پکیج: جرقه نزدن پکیج اگر با بررسی گاز و کنترل قسمت‌های دیگر برطرف نشد مشکل مربوط به برد جرقه زن می‌باشد. بردهای جرقه زن در همه مدل‌ها وجود ندارد. در مدل‌هایی که برد جرقه زن وجود ندارد مربوط به برد اصلی می‌باشد.

 

خاموش شدن پکیج بوتان:     خاموش شدن پکیج دلایل متعددی می‌تواند داشته باشد. دلایلی از قبیل قطعی گاز ورودی، قطعی برق و دلیل دیگر خرابی برد کنترل پکیج می‌باشد.

هزینه تعمیر برد پکیج بوتان چقدر است؟

خرابی در پکیج‌ها متفاوت می‌باشد این خرابی در پکیج‌های مختلف با توجه به اینکه ایراد در کدام قسمت از پکیج رخ‌داده است و کدام قسمت از برد اصلی نیاز به تعمیر یا تعویض قطعه دارد هزینه تعمیر را مشخص می‌کنند.

 

تعمیرات برد پکیج بوتان

تعمیرات برد پکیج بوتان

 

هزینه تعمیر در موارد مختلف متفاوت است

زیرا از طرفی مشکلات پکیج‌ها یکسان نیست و از طرف دیگر پکیج در مدل‌های مختلف متفاوت است مثلاً بعضی از مدل‌ها دارای چند برد می‌باشند و غیر از برد اصلی بردهای دیگری نیز دارند و در بعضی دیگر مخصوصاً مدل‌هایی که دارای صفحه‌نمایش می‌باشند فقط برد کنترل وجود دارد و بردها باهم ادغام‌شده‌اند.

 

هزینه تعمیر هر یک از بردها متفاوت است. هزینه تعمیر بعد از مشخص شدن عیب و قطعات مورد تعویض یا تعمیر مشخص می‌شود.

انواع برد در پکیج بوتان

همان‌طور که می‌دانید در پکیج‌های جدید از بردهای الکترونیکی استفاده‌شده است. تعداد و مدل بردها در برندها و مدل‌های مختلف متفاوت می‌باشد. در ساختار پکیج بوتان از انواع و اقسام مختلف بردهای الکترونیکی استفاده‌شده است ازجمله برد جرقه زن، برد کنترل و … معمولاً بردهای جرقه زن را در بعضی از مدل‌ها با برد اصلی ادغام می‌کنند.

بعضی از پکیج‌ها نیز هستند که دارای برد جرقه زن جداگانه هستند ولی تعداد این دستگاه‌ها نسبت به دستگاه‌هایی که برد آن‌ها ادغام‌شده‌اند کمتر است.

تعمیرات برد پکیج بوتان

Summary
Review Date
Reviewed Item
تعمیرات برد پکیج بوتان
Author Rating
51star1star1star1star1star
برچسب‌ها:,

بدون دیدگاه


دیدگاه خود را بنویسید
دیدگاه تان را ارسال کنید :

برای اطلاع از خدمات بوتان سنتر با شماره 09195814346 تماس بگیرید

شماره انبار
بوتان سنتر