رابط پکیج شوفاژ و اسپلیت کانالی

  تاریخ نوشته: ۰۸ , مهر , ۱۳۹۷
دسته بندی: بوتان سنتر
    اشتراک گزاری:
رابط پکیج شوفاژ و اسپلیت کانالی

رابط پکیج شوفاژ و اسپلیت کانالی:

رابط پکیج شوفاژ و اسپلیت کانالی رابط پکیج شوفاژ بوتان و اسپلیت کانالی (Ducted Split) برای حصول اطمینان از کارکرد صحیح سیستم های تهویه اسپلیت کانالی در زمان اتصال به پکیج شوفاژدیواری به کار می رود. کلیه سیستم های اسپلیت کانالی موجود در ساختمان که جهت تامین گرمایش به سیستم پکیج شوفاژ دیواری متصل می شوند، جهت استمرار تامین هوای مطبوع در تمامی شرایط کارکرد دستگاه به استفاده از این رابط نیاز دارند.

ویژگی های رابط پکیج شوفاژ و اسپلیت کانالی:

 

استمرار تامین هوای مطبوع در تمامی شرایط کارکرد دستگاه

قابلیت اتصال به مدل های مختلف اسپلیت کانالی

قابلیت اتصال به انواع فن با دور متغیر

قابلیت انطباق با برد کنترل (PBC) اسپلیت کانالی

مجهز به سامانه انتخاب فصل خودکار

نصب آسان

۶ ماه ضمانترابط پکیج شوفاژ و اسپلیت کانالی

داکت اسپیلت:

در مقابل با سیستم گرمایشی پکیج دیواری سیستم شناخته شده ای در بازار مطرح می گردد که در کل جهان از محبوبیت و ارزش بالایی برخوردار شده است و آن چیزی نیست جز داکت اسپلیت.

داکت اسپیلت به طرز بسیار شگفت انگیزی برای تهویه هوا به بیرون از ساختمان استفاده می شود، بدون آن که شاهد بروز آلودگی بیرون و گرد و غبار به داخل ساختمان باشید،

داکت اسپلیت انعطاف بسیاری دارد و در سقف کاذب به راحتی به شیوه ای مخفی قابل تعبیه می باشد. داکت اسپلیت به فیلتری قابل شستشو مجهز است که تمیز نگهداشتن هوای داخلی را افزایش می دهد.

 

داکت اسپلیت به طور متمرکز قادر است توهیه هوای چنیدین فضای مجاور را به خوبی انجام دهد و در تابستان گرم هوا را خنک و مناسب نگه دارد.

از داکت اسپلیت به جای چندین پانل دیواری می توان استفاده نمود و فضاهای مورد نیاز را تهویه کرد. داکت اسپلیت در مقایسه با اسپلیت های دیواری در مصرف انرزی به واسطه سرعت گرمایشی و سرمایشی بالایی که دارند، صرفه جوبی می کنند.

 

سیستم گرمایشی قوی داکت اسپلیت باعث گردیده است که سیستم رادیاتور حذف گردد و مصرف گاز کاهش یابد، این عمل داکت اسپلیت به استفاده ان از کویل آبگرم بر می گردد.

داکت اسپلیت همان اسپلیت دیواری است که از یک واحد داخلی (هواساز) و یک واحد خارجی (کندانسور) تشکیل شده است که توسط لوله های مسی به یکدیگر متصل می گردند. داکت اسپلیت به طور یکنواخت گرمایش و سرمایش فضا را تامین می کند.

 

تنها کافی است منبعی برای آن مهیا باشد، این منبع می توان گاز شهری یا یک موتورخانه باشد. به این ترتیب آب داغ مصرفی نیز آنی و به سهولت فراهم می گردد.

دستگاه برای هر فضایی در هر ساختمان مسکونی و غیر مسکونی قابل اسفاده می باشد و می توان به طور مستقل برای هر واحد مسکونی و آپارتمانی از آن بهره برد. تعمیر و نگهداری داکت اسپلیت مقرون به صرف است، زیرا این دستگاه طول عمر بالایی دارد و دارای ایمنی کافی می باشد.

 

همین که با داکت اسپلیت از دردسرهای لوله کشی در کف، دیوارها و سقف رهایی می یابید، یک حسن بزرگ است. قابلیت نصب به صورت عمودی و افقی برای داکت اسپلیت وجود دارد و نصب و راه اندازی آن در مدت زمانی کوتاه انجام می شود. ریموت کنترل داکت اسپلیت کنترل و تنظیم از راه دور را برای داکت اسپلیت آسان و سریع ساخته است.

وجود عایق در کانال ها از هدر رفتن گرما و سرما به طور قابل توجهی جلوگیری می کند. حفظ رطوبت و کارایی بالای داکت اسپلیت در روزهای بسیار گرم تابستان و بسیار سرد زمستان از دیگر مزایای این دستگاه تهویه مطبوع هوا می باشد.

 

ایرادی که بر داکت اسپلیت با توجه به تمامی مشخصه های بارزی که برای آن مطرح شده است، می توان وارد نمود ان است که داکت اسپیلت سیستمی متمرکز است و به طور همزمان عملیات مربوط به گرم کردن و خنک نگه داشتن محیط داخلی را انجام می دهد، در صورتی که نیاز به گرما یا سرما در محیط یا منطقه ای از فضا نباشد، امکان کنترل و تنظیم بر روی داکت اسپلیت وجود ندارد.

رعایت نکاتی در خصوص نصب و اجرای داکت اسپلیت باید رعایت شود که البته نصاب شرکتی که از ان دستگه را خریداری می کنید، موظف به رعایت این نکات می باشد.

 

در زمان اجرای کانال کشی، محل نصب دریچه های برگشت هوای داکت اسپلیت باید با بیشترین فاصله نسبت به دریچه های رفت در نظر گرفته شود. محل نصب دستگاه داکت اسپلیت به هیچ عنوان نبایددر بالای سقف کاذب حمام یا سرویس های بهداشتی قرار گیرد.

بهتر است زمان اجرای لوله های مسی در ارتفاع ، به ازاء هر ۶ متر لوله از یک تله روغن استفاده شود. محل نصب ترموستات جهت عملکرد داکت اسپلیت از اهمیت بالایی برخوردار است که باید توجه بسیاری به تعیین دمای هوای داخل و فرمان های قطع و وصل ترموستات شود؛

بنابراین توصیه می شود زمان تعیین محل نصب ترموستات ارتفاع ۱۳۰ سانتی متری از کف رعایت شود، همچنین ترموستات باید در محلی قرار داده شود که امکان تابش مستقیم نورخورشید یا جریان هوا نباشد.

به خاطر داشته باشید در صورت عدم استفاده از ایرونت اتوماتیک روی کویل آبگرم دستگاه، هر سال در شروع فصل سرما، کویل آبگرم داکت اسپلیت را هواگیری کنید.

انواع متنوعی از داکت اسپلیت را می توان در بازار یافت که می توان به مدل های رایجی همچون، اجنرال، هایسنس، مدیا، ال جی، سامسونگ، تراست، گری، ریم، گودمن اشاره کرد. اغلب مدل های داکت اسپلیت به دو صورت داکت اسپلیت سقفی و داکت اسپلیت سقفی اینورتر به بازار عرضه می شوند.

 

داکت اسپلیت سقفی اینورتر به علت استفاده از تکنولوژی اینورتر نسبت به نمونه های دیگر و مشابه داری مزایای بالاتری است و جدیدترین نوع داکت اسپلیت محسوب می شود. از جمله مزایای که برای این نمونه داکت اسپلیت می توان نام برد، عبارت است از:

داکت اسپیلت سقفی اینورتر دارای گرید انرژی +A می باشد که بسیار در مصرف انرژی و برق صرفه جویی می کند.. (استفاده از تکنولوژی کمپرسور و گاز ۴۱۰-A ). به راحتی توسط کانال هوای تازه قابلیت تامین هوای تازه وجود دارد. متراژ لوله کشی بین یونیت های داخلی و خارجی ۳۰متر در ارتفاع و در مجموع ۷۵متر می باشد.

 

داکت اسپلیت سقفی اینورتر در مکان هایی با دمایی در حدود ۵۰ درجه سانتی گراد بالای صفر و دمایی پایین از ۱۵ درجه سانتی گراد هماهنگی دارد و به عنوان یک گزینه مناسب قابل استفاده می باشد. دو ترموستات کنترلی یکی داخلی و دیگری به صورت بیرونی می باشد. همچنین قابلیت برنامه ریزی هفتگی برای داکت اسپلیت سقفی اینورتر وجود دارد.

Summary
Review Date
Reviewed Item
رابط پکیج شوفاژ و اسپلیت کانالی
Author Rating
51star1star1star1star1star
برچسب‌ها, ,

بدون دیدگاه


دیدگاه خود را بنویسید
دیدگاه تان را ارسال کنید :

برای اطلاع از خدمات بوتان سنتر با شماره 09195814346 تماس بگیرید

شماره انبار
بوتان سنتر