سرویس پکیج در کرج

  تاریخ نوشته: ۲۷ , آبان , ۱۳۹۷
دسته بندی: پکیج
    اشتراک گزاری:
سرویس پکیج در کرج

سرویس پکیج بوتان در کرج

 

در این مطلب قصد داریم درباره چگونگی سرویس پکیج دیواری بوتان توضیحاتی را ارائه کنیم:

 

سرویس پکیج چه زمانی باید انجام شود؟

سرویس پکیج در کرج در کل بهتر است که هر چند ماه یک بار خودتان یا سرویسکار متخصص، پکیج را مورد بازبینی چشمی قرار دهید تا در صورت بروز مشکل در قطعات دستگاه، سریعا متوجه شوید و آن را رفع کنید. اگر مدت زمان زیادی می‌گذرد که از دستگاه استفاده می‌کنید، به شما پیشنهاد می‌دهیم که با کمک یک متخصص، پکیج را به صورت کامل سرویس و به ویژه رسوب‌زدایی کنید.

 

اگر پکیج دیواری شما به موقع سرویس نشود امکان خسارت وارد کردن به قطعات مهم و گران قیمت دیگر پکیج وجود دارد.به عنوان مثال:رسوب زدایی در لوله های پکیج اگر انجام نشود باعث وارد کردن خسارت به قطعات پکیج همچون مبدل می شود.

 

اما اگر به تازگی پکیج را خریداری کرده‌اید یا پس از سرویس کامل، دوره‌های زمانی خاصی را مشخص کنید تا به طور مرتب تعمیر پکیج را انجام دهید. به عنوان مثال می‌توانید اول هر نیم سال را برای این کار اختصاص دهید. هم‌چنین در صورت وجود املاح در آب و رسوب در قطعات و لوله‌های رادیاتور، علائمی در پکیج ظاهر می‌شود که در صورت مشاهده آن، باید اقدام به رسوب‌زدایی کنید.

 

 

سرویس پکیج بوتان در کرج

سرویس پکیج بوتان در کرج

 

انواع سرویس پکیج دیواری بوتان:

 

توضیحات انواع سرویس پکیج :

 

۱. رسوب‌ زدایی:

دستگاه هرچند وقت یک بار به رسوب‌زدایی احتیاج دارد. بهتر است با استفاده از رسوب‌گیرهای پلی فسفات و با وجود تهویه مناسب عمل رسوب‌زدایی انجام گیرد. در ادامه به طور کامل‌ تر به این مورد خواهیم پرداخت.

 

۲. کنترل فشار آب:

اگر فشار آب وارد شده به دستگاه زیاد و یا کم باشد به مرور زمان ممکن است به دستگاه آسیب وارد شود. بنابراین، کنترل شیرهای آب مهم است.

 

۳. کنترل عملکرد دو مدار گرمایشی و بهداشتی:

با بررسی و دقت از روند مناسب این دو مدار مطمئن شوید.

 

۴. آزادسازی محور پمپ سیرکولاسیون:

اگر این محور دچار گرفتگی باشد، پمپاژ کردن و گردش آب با مشکل روبه‌رو خواهد شد. بنابراین بررسی و سرویس سیرکولاسیون به گردش آب گرم و سرد کمک می‌کند.

 

انواع پکیج دیواری بوتان:

 

زمینی:

دارای مخزن اضافی جهت ذخیره آبگرم بیش تر ( مورد استفاده در متراژهای بالای ۲۰۰ متر، جهت استفاده از کویل آبگرم، استفاده ار منازلی که بیش از یک حمام در آن ها در نظر گرفته شده است)

 

دیواری :

در پکیج خروجی دود احتراق یا از طریق دودکش معمولی یا فن دار به سمت محیط خارج به بیرون هدایت می شود، در مورد فن دار بیشتر برای واحد هایی در نظر گرفته می شود که پکیج در داخل واحد قرار می گیرد و یا طول افقی دودکش بیشتر از ۳ متر می باشد. و دودکش پکیج های فن دار از نوع دو جداره است که یکی برای خروج دود و دیگری برای مکش اکسیژن برای احتراق مورد استفاده قرار می گیرد.

 

مزایا:

برای انتخاب پکیج متراژ ساختمان، میزان آبگرم بهداشتی مورد نیاز (تعداد سرویس بهداشتی و حمام در منازل مسکونی)، منطقه جغرافیایی،استاندارد های ساختمان از لحاظ بهینه سازی مصرف انرژی، محل قرارگیری پکیج و مکان تعبیه دودکش و میزان لوله کشی افقی و عمودی تا آخرین وسیله گرمایشی باید در اختیار فروشنده قرار بگیرد که با استفاده از این اطلاعات دستگاهی با ظرفیت مناسب و با بالاترین بهره وری برای خرید منظور گردد.

 

کادر فنی مجموعه ی ما شامل تکنیسین های مجرب و ماهر می باشد که همگی در زمینه تعمیرات پکیج متخصص و با تجربه هستند.

 

سرویس پکیج بوتان در کرج

سرویس پکیج بوتان در کرج

 

مناطق تحت پوشش مجموعه ما برای انجام سرویس در استان البرز:

محدوده عظیمیه. جهانشهر. باغستان.حسن اباد. رجایی شهر. گوهر دشت. گلشهر. مهرشهر.کیان شهر. مهر ویلا. دهقان ویلا. شاهین ویلا. بنیاد. کیانمهر. حصارک. کمال شهر. هشتگرد. چهارباغ. برغان. کردان. کوهسار.

Summary
Review Date
Reviewed Item
سرویس پکیج در کرج
Author Rating
51star1star1star1star1star
برچسب‌ها, ,

بدون دیدگاه


دیدگاه خود را بنویسید
دیدگاه تان را ارسال کنید :

برای اطلاع از خدمات بوتان سنتر با شماره 09195814346 تماس بگیرید

شماره انبار
بوتان سنتر