پکیج دیواری بوتان مدل bn324i

  تاریخ نوشته: ۰۷ , مهر , ۱۳۹۷
دسته بندی: پکیج
    اشتراک گزاری:
پکیج دیواری بوتان مدل bn324i

پکیج دیواری بوتان مدل bn324i : پکیج BN324i دو مبدله می باشد که دارای راندمان ، بیش از ۸۶٫۵% می باشد.

با توجه به شرایط آب و هوایی، موقعیت ساختمان و مصالح مصرفی، قابل استفاده برای واحدهای تا ۲۰۵ مترمربع

 

دراین پکیج ها دو مبدل حرارتی استفاده شده است . ( گرمایش و آب گرم مصرفی )

 

۲ سال گارانتی

به سیستم هایی می گویند که برروی دیوار کارگذاشته می شوند و کار گرمایش محل و یا تامین آب گرم را با سازکارهایی ویژه انجام می دهند. به دلیل سادگی در اجرا و نگهداری این پکیج ها امروزه جایگزین سیستم های گرمایشی قدیمی مانند شوفاژ و موتورخانه شده و مصرف کننده را از دردسرهای تامین سوخت و تعمیر و نگهداری موتورخانه ها رها کرده اند.

 

پکیج دیواری بوتان مدل bn324i

 

هزینه مصرفی چه از نظر خرید و راه اندازی و چه از نظر سوخت مصرفی بسیار پایین تر از سیستم های کهنه تر است و صرفه جویی اقتصادی و بازدهی بیشتری دارند. ابعاد نسبتا کوچک این پکیج ها باعث شده تا در محل های گوناگونی قابل نصب و استفاده باشند،

 

به ویژه پکیج های دیواری که جای کمی را اشغال می کنند و می توان آنها را روی دیوار آشپزخانه یا آبدارخانه کارگذاشت و از آنها استفاده کرد.

 

ایجاد استقلال برای هر واحد به شکل جداگانه و از میان بردن هزینه های مشترک و یک موتورخانه برای همه واحد ها استفاده از این پکیج ها را پرطرفدارتر کرده است. پکیج های گرمایشی می توانند در قالب شوفاژ های دیواری یا فن کوئل و رادیاتور کار گرمایش توسط آب گرم و گرمایش از کف، تولید آب گرم مصرفی و … را انجام دهند.

 

کارکرد تابستانی و زمستانی متفاوت در مصرف صرفه جویی میکند و سرویس بهتری را برای مصرف کننده فراهم می آورد. در تابستان هنگامی که مصرف کننده شیر آب گرم را باز می کند مشعل روشن می شود و آب گرم به شکل فوری تامین می شود و با بسته شدن شیر دستگاه بی درنگ خاموش می شد.

 

در فصل زمستان وقتی شیر آب گرم باز شود کنترل الکترونیک مدار رادیاتور ها موقتا قطع شده آب مدار گرم کننده به مبدل حرارتی ثانویه پوسته لوله هدایت می شود .

 

پکیج دیواری بوتان مدل bn324i

 

به این ترتیب آب گرم به شکل فوری تامین می گردد و پس از بسته شدن شیر آب گرم شیر سه طرفه ی برقی به طور خودکار آب گرم مدار گرم کننده را به مدار رادیاتور هدایت می کند.

 

پکیج دیواری بوتان مدل bn324i

Summary
Review Date
Reviewed Item
پکیج دیواری بوتان مدل bn324i
Author Rating
51star1star1star1star1star
برچسب‌ها:,

بدون دیدگاه


دیدگاه خود را بنویسید
دیدگاه تان را ارسال کنید :

برای اطلاع از خدمات بوتان سنتر با شماره 09195814346 تماس بگیرید

شماره انبار
بوتان سنتر