پکیج موتور خانه بوتان

  تاریخ نوشته: ۰۷ , مهر , ۱۳۹۷
دسته بندی: پکیج
    اشتراک گزاری:
پکیج موتور خانه بوتان

پکیج موتور خانه بوتان

پکیج موتور خانه بوتان : ۱- مستقل شدن واحدهای ساختمان از نظر بی نیازی به موتور خانه و هزینه های زیاد سرویس و نگهداری آن مورد توجه است.

۲- در صورت اجرای لوله کشی گاز مستقل و کنتور گاز جداگانه برای هریک از واحدهای ساختمان، استقلال یاد شده از نظر هزینه گاز مصرفی هم ایجاد می کند.

۳- در صورت استفاده از پکیج گرمایشی نیازی به لوله کشی های قطور برای سیستم حرارت مرکزی شوفاژ از موتور خانه تا رادیاتور های شوفاژ واحدها نمی باشد و پرت حرارتی لوله های مربوطه درطول مسیر وجود نخواهد داشت.

پکیج موتور خانه بوتان

 

۴- با استفاده از پکیج دیواری دیگر نیازی به اشغال فضایی بزرگ بنام موتور خانه در ساختمان نخواهد بود.

گروه خدماتی بوتان سنتر ، با بهره مندی از کارشناسان مجرب آماده ارائه مشاوره رایگان جهت خرید مناسب ترین محصول متناسب با شرائط محل نصب و نیز پائین ترین قیمت بازار می باشد.پکیج موتور خانه بوتان

 

پکیج موتور خانه بوتان

 

همچنین پس از انتخاب و خرید پكيج (شوفاژ) ديواري مورد نظر، عملیات اجرایی نصب توسط تکنسین های مجرب گروه خدماتی بوتانو که مورد تائید شرکت بوتان می باشند در اسرع وقت صورت خواهد گرفت. در صورت نیاز به تعمیر پكيج (شوفاژ) ديواري، خدمات پس از فروش شرکت بوتان توسط عوامل فنی گروه خدماتی بوتانو با بهترین کیفیت ارائه خواهد گردید.

ارائه مشاوره رایگان فنی، فروش با پایین ترین قیمت بازار و نصب سریع و تعمیر با بهترین کیفیت ممکن به مشتریان عزیز و کسب رضایت شما، آرمان گروه خدماتی بوتان سنتر می باشد.

منتظر تماس و آشنایی با شما هستیم!

Summary
Review Date
Reviewed Item
پکیج موتور خانه بوتان
Author Rating
51star1star1star1star1star
برچسب‌ها,

بدون دیدگاه


دیدگاه خود را بنویسید
دیدگاه تان را ارسال کنید :

برای اطلاع از خدمات بوتان سنتر با شماره 09195814346 تماس بگیرید

شماره انبار
بوتان سنتر